salary salary

індексація заробітної плати при переводі

Законы, поправки, примеры и просто делимся опытом

індексація заробітної плати при переводі

Сообщение Елена Добровольская » 16 июн 2015, 08:02

Доброго дня, допоможіть визначитися з індексацією в такій ситуації.
Центральна районна лікарня приймає за переводом з іншої установи з 3.01.2013 року спеціаліста на посаду інженера з охорони праці ( оплата праці 10 р.- 1551 грн.)за основною посадою та на 0,5 ставки завідувача господарством за сумісництвом ( 7р.-0,5 ставки - 656 грн) на постійній основі. Відповідно до довідки з попереднього місця роботи спеціаліст отримував фіксовану індексацію в сумі 549,19 грн.( базовий місяць - лютий 2008року.) За один день січня ( місяць переводу) за попереднім місцем роботи йому було нараховано 101,50 грн.( включаючи індексацію) В ЦРЛ в січні 2013 року він відпрацював 20 днів ( в січні 2013 р.- 21 робочий день)і йому було нараховано: за основною посадою 1477,14 (1551: 21 х 20 дн.) та 624,76 за сумісництвом ( 656 : 21х 20 дн.). Чи мав право цей працівник в ЦРЛ на фіксовану індексацію в сумі 549,19 грн.?
Елена Добровольская
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 22 окт 2014, 14:16

Re: індексація заробітної плати при переводі

Сообщение admin » 17 июн 2015, 11:33

"Для працівників, яких переведено на іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі або організації, а також переведено на роботу на інше підприємство, в установу або організацію або в іншу місцевість, та у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці у разі продовження такими працівниками роботи сума індексації зберігається, якщо сума збільшення заробітної плати менша, ніж сума індексації, яка повинна нараховуватися за відповідний місяць. У разі коли сума збільшення заробітної плати більша, ніж сума індексації, яка повинна нараховуватися за відповідний місяць, такий місяць вважається базовим під час обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації" п.10-2 порядку 1078
Якщо не відбулося підвищення доходу при переведенні, то все залишається без змін, і базовий місяць, і сума індексації.
admin
 
Сообщения: 114
Зарегистрирован: 26 авг 2010, 15:52

індексація заробітної плати при переводі

Сообщение Maximdece » 28 янв 2016, 11:19

Доброго дня У мене таке запитання.
В районному управлінні Пенсійного фонду проводиться реорганізація. Чи збережеться за працівниками фіксована сума індексації, якщо підвищення заробітної плати не відбувається. Наказ на призначення "Призначити на посаду ххх увільнивши з посади ххх. Підстава п.1 ч.1 си.40 КЗпП".
Maximdece
 
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 28 окт 2015, 15:04
Откуда: Украина

Re: індексація заробітної плати при переводі

Сообщение admin » 28 янв 2016, 12:30

Доброго дня!
Ні, з 1.12.2015 року індексація не зберігається.
"...обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації здійснюється з місяця, наступного за місяцем підвищення тарифної ставки (окладу), за посадою, яку займає працівник" п.10-2 порядку 1078
admin
 
Сообщения: 114
Зарегистрирован: 26 авг 2010, 15:52


Вернуться в Законодательные нюансы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron
Бухгалтерская программа по расчету зарплаты
При копировании, обратная ссылка обязательна!
Salary.net.ua - 2010-2016